تبلیغات در شبکه مجازی اجتماعی اینستاگرام به چندین شیوه موثر و کاربردی صورت می پذیرد. تبلیغات بازدیدی عمومی ساده ترین نوع تبلیغات اینستاگرامی می باشد که سیر تکاملی آن به ترتیب اسپانسری، اینفلوئنسر (چهره های تاثیرگذار و معروف)، موضوعی (تخصصی)، دایرکت و در آخر با تبلیغات استوری تکمیل می گردد. مدیریت و مشاهده نتایج تبلیغات اینستاگرامی توسط نرم افزار منحصربفرد آریا که تحت اندروید می باشد، مدیریت و ساماندهی می شود. علاوه بر قابلیت مشاهده نتایج در پیج ها و محل های نمایش تبلیغات، این امکان در درون نرم افزار آریا قابل مشاهده بصورت آنالیز شده و دقیق می باشد.

جهت مشاهده اطلاعات و تعرفه هریک از شیوه های تبلیغاتی، روی تصویر موردنظر کلیک یا لمس نمایید

 

 

تبلیغات گسترده مجازی و برندسازی آریا در چندین بخش در معرض دید همگان قرار می گیرد. شایان بذکر است که تبلیغات گسترده آریا، غالبا بصورت تخصصی می باشد. در تبلیغات گسترده آریا امور برندسازی و نمایش برای اکثر جامعه ایران صورت می پذیرد. شایان بذکر است که باتوجه به آمار جامعه 1 تا 18 سال و نیز بالای 60 سال ایران، می توان نتیجه گرفت که با استفاده از تبلیغات گسترده آریا حداقل حدود 40 تا 50 درصد جامعه 18 تا 60 سال تبلیغات شما را مشاهده خواهند کرد. البته این امر تا زمانیست که بیننده تخصصی برای تبلیغات وجود داشته باشد که در غیر اینصورت تبلیغات بصورت عمومی پیش خواهد رفت. در ادامه به بررسی دقیق تمام امکانات و منابع آریا در زمینه تبلیغات می پردازیم.

 

 

تبلیغات موبایلی به سه صورت متفاوت اجرا می گردد; تبلیغات درون اپلیکیشنی (درون برنامه ای)، تبلیغات نصب برنامه و اپلیکیشن، و نیز پاپ آپ و نوتیفیکیشن. تبلیغات درون برنامه ای و پاپ آپ و نوتیفیکیشن مخصوص معرفی و برندسازی و تبلیغات نصب برنامه جهت افزایش نصب اپلیکیشن بر روی دستگاه های همراه می باشد. مکانیسم و شیوه اجرای این تبلیغات براساس استفاده از بستر تبلیغاتی دیگر اپلیکیشن های معروف و پرمخاطب می باشد که کاربر یک یا چندین مورد از آنها را می بایست روی گوشی همراه خود داشته باشد تا تبلیغات شما برای آنها ارسال شود. ارسال و نمایش این شیوه تبلیغات قابل محدود و فیلترسازی نیست و برای تمام دارندگان آن اپلیکیشن ارسال و نمایش داده می شود.

 

 

تبلیغات تلگرامی به سه روش بازدیدی، جذب ممبر و پکیج های ویژه توسط آریا انجام می شود. تمامی تبلیغ های منتشر شده در تمامی نرم افزارهای تلگرامی نظیر هاتگرام، موبوگرام، تلگرام سیاه، تلگرام طلایی و دیگر نرم افزارهای وابسته به تلگرام قابل رویت می باشند. همچنین تبلیغات منتشر شده توسط آریا محدودیتی نداشته و می توان از ویدیو، تصویر و صوت استفاده کرد اما در رابطه با متن محدودیت کاراکتر متن چسبیده 1500 حرف می باشد.