امروزه باتوجه به افزايش سطح علمی و دانش استفاده عموم از موبايل، اپليکيشن های قابل نصب بر روی موبايل جايگاه ويژه ای بين مراکز خدماتی، فروشگاهی و نيز اطلاع رسانی در بين انسان ها پيدا کرده اند که با توجه به افزايش رضايت و سهولت بواسطه استفاده از اين نوع خدمت، اپليکيشن های موبايل به رتبه نخست در بين شيوه های خدماتی به عموم دست يافته است.

طراحی و کدنویسی اپلیکیشن های اختصاصی با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان


اپليکيشن های اقتصادی و آماده طراحی آريا

اپليکيشن های اقتصادی درواقع پرمصرف ترين اپليکيشن ها برای مخاطبان مي باشد. از اينرو آريا نسبت به طراحي آنها اقدامات لازم را کرده و پس از سفارش مشتری، طراحی گرافيک آن طبق نظر و سليقه مشتری آغاز شده و پس از نهايی شدن طرح تحويل می گردد. اين شيوه موجب کاهش بسيار چشمگير زمان طراحی و همچنين هزينه های مشتريان گرديده است. در ادامه با اپليکيشن های اقتصادی آريا آشنا خواهيد شد.


 

Android - IOS - WindowsPhone

گروه خدماتی مهندسی آريا ضمن بسترسازی های لازم و نيز علم به اين کار، قادر به ساخت اپليکيشن های موبايل تحت سيستم عامل های Android، IOS و WindowsPhone با استفاده از جديدترين و بروزترين متد طراحی توسط کادری مجرب و حرفه ای مي باشد. در تمامی طراحی ها و ساخت اپليکيشن ها نکاتی نظير قابليت آپديت و بروزرسانی، اعلان (ناتيفيکيشن) اطلاع رسانی، همخوانی با ورژن های متفاوت، قابل مشاهده در تمامی صفحات موبايل با سايزهای متنوع و نيز امکان قراردهی در گوگل پلی، اپ استور و نيز مارکت های معروف نظير بازار لحاظ شده است. در ادامه به بررسی اجمالی فوايد استفاده از اپليکيشن موبايل برای کسب و کار می پردازيم.