درصورت فراموشی اطلاعات ورود به سایت می توانید از لینک بازیابی رمز عبور استفاده نمایید

سبد خرید خالی است

زیرمجموعه های دانلودسنتر

emailChecker نام یک اسکریپت PHP تجاری میباشد که میتوانید صحت وجود ایمیل و یا ایمیل ها به صورت تکی و گروهی را بررسی نمائید با استفاده از این اسکریپت درصد خطای ارسال ایمیل های گروهی به ایمیل های باطله بسیار کاهش میابد. نصب و راه اندازی آسان ، ثبت نام کاربر ، تشخصیص غلط املایی رایج و غلط املایی ساخته شده توسط کاربرا ، تایید رکورد mx آدرس ایمیل به منظور بررسی دهش ، رد بیش از ۷۰۰ خدمات DEA (آدرس ایمیل یک بار مصرف) ، پردازش دسته ای و بزرگ لیست ایمیل ها و … از ویژگی های این اسکریپت میباشد.

 

ActiveCampaign نام یک اسکریپت تجاری برپایه PHP می باشد که با آن می توانید یک کمپین تبلیغاتی یا به عنوان ارسال ایمیل گروهی از آن نیز استفاده کنید. ActiveCampaign کاملا نال شده می باشد و توسط آریا98 نیز کاملا تست شده می باشد. ActiveCampaign همچنین قابلیت نمایش تعداد کامل تمام ایمیل ها، نمایش آخرین کمپین های راه اندازی شده و چندین قالب پیشفرض برای ارسال ایمیل گروهی نیز اشاره کرد. قابل به ذکر است که شما می توانید ایمیل هارا دسته بندی موضوعی کنید و فقط موضوعات خاص برای کاربران نیز ارسال شود.

در ادامه می توانید اسکریپت قدرتمند ActiveCampaign را از سرورهای آریا98 دریافت نمایید.

همه ما سرویس ایمیل دهی گوگل یا به انحصار جیمیل Gmail.com را میشناسیم.

ما امروز اسکریپت این سایت را برای شما به صورت رایگان آماده دانلود کرده ایم تا به واسطه آن یک سرویس ایمیل دهی قدرتمند ایجاد کنید.

شایان بذکر است که اسکریپت سرویس ایمیل دهی جیمیل (GMail) از لحاظ ظاهری و کارایی تفاوتی با نسخه اصلی (سرویس ایمیل دهی گوگل) نداشته و جایگزین مناسبی برای آن میباشد.

با کمی تغییرات و بومی سازی اسکریپت ایمیل دهی جیمیل میتوان یک سرویس ایمیل دهی فوق العاده راه اندازی نمود.

CSignup نام یک اسکریپت تجاری می باشد که به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از منابع هاست سی پنل خود به ارائه ایمیل رایگان (سرویس ایمیل دهی) اقدام نمایید! این اسکریپت دارای امکاناتی نظیر ایجکس بودن سیستم، قابلیت انتخاب نام کاربری و بررسی به صورت ایجکس (آجاکس)، دریافت مشخصات فردی کاربران در هنگام عضویت، فرم ورود و فراموشی رمز عبور می باشد.

شایان بذکر است قابلیت انتخاب استان های ایران و تاریخ تولد کاربر نیز در این سیستم فراهم می باشد. اکنون CSignup  فارسی را از دانلودسنتر قدرتمند آریا98 دانلود نمایید.

اسکریپت خدمات ایمیل CSignUp با استفاده از سرویس وب میل (Web Mail) سی پنل (CPanel) هاست نسبت به ارائه خدمات اقدام می نماید.