درصورت فراموشی اطلاعات ورود به سایت می توانید از لینک بازیابی رمز عبور استفاده نمایید

سبد خرید خالی است

زیرمجموعه های دانلودسنتر

Chevereto نام یک اسکریپت تجاری و حرفه ای بر پایه PHP است برای راه اندازی سایت آپلود فایل و اشتراک گذاری توسط کاربران در شبکه های اجتماعی. از قابلیت های این سیستم می توان به عضو گیری حرفه ای و چند زبانه آن و همچنین جستجو حرفه ای آن اشاره کرد.

از طراحی آن می توان به واکنش گرا بودن آن و همچنین قابلیت تغییر رنگ و طراحی رتینا نیز اشاره کرد. اگر به دنبال یک اسکریپت حرفه ای در زمینه راه اندازی آپلود سنتر هستید بهترین گزینه شما Chevereto خواهد بود. در ادامه به امکانات کلی این اسکریپت نیز اشاره خواهیم کرد.

OrakUploader نام یک اسکریپت تجاری برپایه HTML5 می باشد که از آن می توانید در جاهای به خصوص و طراحی وب سایت خود از آن استفاده نمایید . OrakUploader یک اسکریپت چندگانه آپلودر تصاویر می باشد که توسط آن می توانید برای هر بخش امکانات به خصوصی را درنظر بگیرید , مثلا می توانید آپلود با قابلیت کشیدن و رها کردن و یا قابلیت آپلود و ارسال تصاویر و قرار دادن عنوان و توضیحات قرار دهید و همچنین در حالت گالری از این اسکریپت نیز بهره ببرید.

 

امروزه ارائه خدمات فایل شیرینگ یا همان اشتراک گذاری فایل درمیان کاربران بسیار پرطرفدار شده است و بسیاری کاربران به خصوص صاحبان وب سایت های دانلودی معمولی و وبلاگ ها از این خدمت بهره می برند.

اسکریپت آپلودسنتر و اشتراک گذاری فایل دراپی (Droppy) با قابلیت های حرفه ای و ویژه، امکان ایجاد یک وب سایت آپلودسنتر و اشتراک گذاری فایل را به کاربران اینترنتی می دهد.

شایان بذکر است که اسکریپت دراپی به زبان انگلیسی بوده و درصورت نیاز ترجمه و فارسی سازی آنرا می توانید به آریا98 بسپارید.

File Hosting Script اسکریپت تجاری است که از محبوبیت بالایی برای راه اندازی مرکز آپلود فایل همانند رپیدشر برخوردار است.

با این اسکریپت دیگه هیچ محدودیتی برای آپلود کاربران شما وجود ندارد و فقط کافیست آدرس فایل را داده و منتظر آپلود باشند.

از نکات خیلی جالب این اسکریپت می توان به سرعت بالای آپلود آن که کار خیلی ها را آسان میکند اشاره کرد.

آپلود فایل همراه با بخش مدیریت کامل برای مدیریت سایت، یک رابط آپلود سنتر مدرن با خصوصیات ثبت نام کاربر و پروفایل کاربری همچنین کاربری پریمیوم یا ویژه، ادغام آگهی آسان و خیلی قابلیت های دیگر که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد.