درصورت فراموشی اطلاعات ورود به سایت می توانید از لینک بازیابی رمز عبور استفاده نمایید

سبد خرید خالی است


شروع هزینه طراحی اپلیکیشن از 499 هزار تومان


سيستم عامل های اندرويد

امروزه متداول ترين سيستم عامل در دسترس کاربران ايرانی اندرويد می باشد.

ساخت اپليکيشن اندرويد بصورت منطبق بر تمامی نسخه های اندرويد از ورژن 4 به بعد می باشد.

يکی از ويژگی های بارز اندرويد امکان ويرايش و تغييرات بسيار در آن می باشد. گستردگی انتخاب و انعطاف بالای کامپايلرها از مهمترين خصوصيات اندرويد بشمار می آيد.

تمامی اپليکيشن های اندرويد بصورت نيتيو (Native) و در مواردی خاص بصورت هيبريدی (Hybrid) در محيط ايکليپس (eClipse) به زبان java کدنويسی می شوند.


سیستم عامل های آی او اس

بدون شک سيستم عامل آی او اس که از جانب شرکت اپل ارائه گرديده است دارای بالاترين سطح امنيت و کيفيت را در بين ديگر سيستم عامل ها دارد.

تمامی ديوايس های ipad و iphone و iwatch دارای سيستم عامل ios می باشند. در ايران عليرغم محدوديت های بسيار، محبوبيت و طرفداران بسياری دارد و مهمترين علت آن سطح بالای امنيت و کيفيت می باشد.

باتوجه به سياست های درنظر گرفته شده عليه ايران استفاده از بسياری خدمات ios برای کاربران ايرانی محدود شده است اما شرکت آريا با استفاده از متدهای نوين قادر به نشر اپليکيشن های ios می باشد.

تمامی اپليکيشن های ios بصورت نيتيو (Native) و در محيط Apple Xcode و به زبان Objective-C کدنويسی می شوند.


طراحی گرافيک اختصاصی

برای تمامی اپليکيشن های ساخته شده گرافيک و تم های اختصاصی درنظر گرفته می شود که پس از بررسی های دقيق و عميق با کارفرما و جلب رضايت ايشان، پس از تاييد طرح نهايی اپليکيشن منتشر و دردسترس کارفرما قرار می گيرد. شايان بذکر است که اعمال تغييرات در ظاهر اپليکيشن بصورت رايگان صورت می گيرد.


بروزرسانی های بعدی

پس از تکميل پروژه و انتشار نسخه نهايی، شرکت آريا در بازه های زمانی چهار ماهه اقدام به انتشار آپديت های رایگان می نمايد. شايان بذکر است اعمال تغييرات در اپليکيشن، درصورتی که شامل هزينه و صرف زمان بيش از 6 ساعت نباشد، بصورت کاملا رايگان انجام می شود.


انتشار در مارکت ها

پس از انتشار نهايی اپليکيشن، نشر آن در مارکت های اندرويدی کافه بازار و اول مارکت و نيز مارکت های آی او اس سيبچه و اپ مارکت بصورت رايگان انجام می شود. انتشار اپليکيشن در مارکت های AppStore و GooglePlay بدليل مشکلات سياسی شامل هزينه خواهد بود.


سامانه های پرداختی

امکانات پرداختی نظير پرداخت آنلاين بانک های داخلی، پرداخت درون برنامه ای، پرداخت های فروشگاهی و نيز پرداخت های بين المللی نظير کوپن های پرداختی بين المللی بصورت رايگان در برنامه های ساخته شده قرار خواهند گرفت. شايان بذکر است درصورت نياز، اخذ مجوزهای لازم با پرداخت هزينه مازاد توسط آريا انجام خواهد شد.


 

قابليت ريسپانسيو و ترنا (منطبق بر تمام صفحات نمايش)

تمامی طراحی های آريا بصورت ريسپانسيو (قابليت منطبق سازی بر تمامی صفحات نمايش) و ترنا (عدم کاهش کيفيت در صفحات مختلف) می باشد.

برخی امکانات که درصورت نياز درساختار اپليکيشن قرار داده خواهد شد

استفاده از اطلاعات تماس ها و مکالمات

استفاده از دوربين در مواقع لازم موقعيت يابي با استفاده از GPS و نويگيشن رمزگذاري روي فايل ها و بخش هاي مختلف ارتباط مستقيم با اينترنت و استفاده از خدمات برخط ايجاد ناتيفيکيشن و اعلان هاي برنامه اي و تبليغاتي بروزرساني خودکار و منطبق سازي اطلاعات با سرور استفاده از اينترنت فيلتر شده درون برنامه استفاده از مديا مانند تصوير و ويديو و صوت در برنامه

 


جهت مشاوره و ثبت سفارش وارد صفحه تماس با ما شوید