درصورت فراموشی اطلاعات ورود به سایت می توانید از لینک بازیابی رمز عبور استفاده نمایید

سبد خرید خالی است

تبلیغات گسترده اینترنتی، یک روش کاملا خلاقانه و زاده ذهن فعال و خلاق تیم طراحی آریا می باشد. در این روش مناسب با خدمات و یا محصولات مشتریان، تبلیغاتی گسترده و سازماندهی شده در سطح اینترنت و فضاهای مجازی صورت می پذیرد. در این روش از تمامی روش های تبلیغاتی نظیر تبلیغات در شبکه های مجازی و اجتماعی، ارسال پیامک تبلیغاتی نوین، تبلیغات گوگل ادوردز (GoogleAdwords) استفاده بهینه می شود. شایان بذکر است که تبلیغات گسترده اینترنتی در روش های فورس ماژول (سرعتی) و استاندارد (زمانبر) صورت می پذیرد. در روش فورس ماژور افزایش بازدید و فروش بصورت سرعتی رخ می دهد ولی تاثیر آن برعکس روش زمانبر، موقتی و گذراست. در این روش تبلیغاتی نوین و خلاقانه، استفاده و بهره گیری از متد تبلیغاتی نظیر هدف قرار دادن قشر خاص و خواستار محصول و خدمات در اولویت قرار گرفته است. در ادامه به تشریح دقیق تمامی آیتم های تبلیغات گسترده اینترنتی می پردازیم.


تبلیغات گسترده اینترنتی، قابل اجرا برای تمامی محصولات و خدمات

تبلیغات گسترده اینترنتی، علیرغم دربر گرفتن برخی روش های تبلیغاتی نیازمند وب سایت و ابزارهای خاص، بصورت همگانی و قابل اجرا برای تمامی مشاغل و اصناف، خدمات و محصولات می باشد.


نحوه مشاوره و ثبت سفارش تبلیغات گسترده اینترنتی

از آنجایی که تبلیغات گسترده اینترنتی مستلزم بررسی و مطالعات دقیق، و نیز شناسایی بازار و بسترهای مناسب جهت تبلیغات می باشد، هزینه و زمان اجرای آن ثابت نبوده و نیازمند بررسی های اولیه می باشد. لذا جهت مشاوره و آشنایی با شرایط و اعلام هزینه، از طریق صفحه تماس باما اقدام فرمایید.


تبلیغات گوگل ادوردز (Google Adwords)

تبلیغات گوگل ادوردز در راستای هدف قرار دادن مشتریان اینترنتی بسیار مفید، موثر و کارآمد می باشد. در جستجوهای روزانه متوجه حضور برخی وب سایت ها در بالا و کنار صفحه جستجوی گوگل شده اید. وب سایت های تبلیغ شده توسط گوگل ادوردز در ابتدای جستجوهای کلمات خاص با استایل و ظاهری متفاوت (جهت جلب توجه) نمایان شده و موجب صدر نشینی سریع محصولات و خدمات شما در صفحه اول گوگل (بلکه انتخاب اول گوگل!) می شود. استفاده از روش تبلیغات گوگل نه تنها موجب افزایش فروش شده بلکه افزایش پیج رنک و رنکینگ الکسای سایت را نیز همراه خواهد داشت.


ارسال ایمیل انبوه و هدفمند تبلیغاتی

ارسال ایمیل های تبلیغاتی با زبان HTML در استایل و رنگبندی های جذاب به اینباکس (بدون اسپم) تاثیر فوق العاده ای بر افزایش فروش و درنتیجه درآمد خواهد داشت. شایان بذکر است که تبلیغات گسترده اینترنتی در بخش ایمیل مارکتینگ توسط آریا، ضمن بررسی های دقیق و شناسایی بازار هدف، بصورت کاملا هدفمند و برنامه ریزی شده ارسال می گردد.


ارسال پیامک (SMS) های تبلیغاتی انبوه و هدفمند

همه روزه شاهد تبلیغات پیامکی بر روی تلفن های همراه خود و دیگران هستیم و تا حدودی از وجود آنها خسته و کلافه شده ایم. با وجود چنین بی میلی و بی توجهی به تبلیغات پیامکی، آیا استفاده از آن بجا و قابل درک است؟

بله، تیم آریا با بررسی ها و مطالعات دقیق در زمینه تبلیغات پیامکی و شناسایی علل و ریشه های عدم توجه افراد به آن، با رفع مشکلات و استفاده از ابزارهای نوین و روش های خلاقانه در عرصه تبلیغات پیامکی، نسبت به ایجاد بستری جدید و حرفه ای در این زمینه، اقدامات و تدابیر لازم را مهیا نموده و با انجام آزمایش های متفاوت بر روی اقشار مختلف جامعه، نتایج بدست آمده حاکی از مشاهده تبلیغات پیامکی بر روی تلفن های همراه توسط بیش از 97 درصد مردم و نیز اقدام به خرید توسط 34 درصد آنها بوده است. !این یعنی موفقیتی شگرف!


تبلیغات گسترده تلگرام (Telegram)

تبلیغات گسترده در شبکه مجازی - اجتماعی تلگرام، ضمن افزایش بازدیدکنندگان از محصولات و خدمات، افزایش فروش و درآمد را بهمراه نیز خواهد داشت.

تبلیغات گسترده اینستاگرام (Instagram)

تبلیغات گسترده در اینستاگرام توسط عکس، فیلم و متن در زمینه فروش محصولات و خدمات، بسیار مفید و کارآمد می باشد.

تبلیغات گسترده در واتس آپ (WhatsApp)

تبلیغات در شبکه مجازی - اجتماعی واتس آپ، بازتابی نظیر تلگرام بهمراه خواهد داشت. شایان بذکر است که تعداد نصب واتس اپ بر روی دستگاه های هوشمند بسیار بیشتر از تلگرام می باشد.

تبلیغات گسترده در وایبر (Viber)

اپلیکیشنی قدیمی و تقریبا منسوخ شده! ولی باید درنظر داشت که تمام افراد شاغل در مراکز دولتی و نظامی موظف هستند تنها از اپلیکیشن وایبر استفاده نمایند، پس همچنان کاربران مخصوص به خود را دارد.

تبلیغات در شبکه فیسبوک (FaceBook)

دارای قدمتی بیش از وایبر ولی همچنان قابل استفاده توسط کاربران ایرانی بخصوص خارج کشور. در فیسبوک تبلیغات کم بازدید ولی موثر و کارآمد می باشد. قابل ذکر است که بیش از 40 درصد جمعیت ایران فیس بوک فعال دارند.

تبلیغات گسترده در لاین (Line)

شبکه مجازی - اجتماعی با قابلیت های فراوان و تعداد کاربران فعال بالا، بسیتری مناسب و موثر در زمینه تبلیغات و فروش محصولات و خدمات و نیز جذب مشتری می باشد. اکثریت جمعیت جوان ایران از لاین استفاده می کنند.


 تبلیغات گسترده در وب سایت های آگهی و نیازمندیها

حتما تاکنون وب سایت هایی نظیر ایستگاه و دیوار را مشاهده نموده اید. وب سایت هایی با بازدید فوق العاده بالا و قابلیت تبلیغات رایگان! خدمتی بیش از اندازه مفید و کارآمد در عین کم هزینه بودن. در تبلیغات گسترده و هدفمند اینترنتی آریا، ضمن بررسی دقیق بازار و نیاز جامعه، از طریق تبلیغات در وب سایت های آگهی و نیازمندیها، اقدام به تبلیغ خدمات و محصولات مشتریان خود نموده و بطور بی نظیری موجب افزایش بازدید، مشتری، فروش و در نتیجه درآمد مشتریان خود می گردد.


تبلیغات در انجمن ها و تالارهای گفتگو (فوق العاده موثر)

انجمن ها و تالارهای گفتگو (بخصوص مباحث خاص)، مکانی فوق العاده موثر و کارآمد جهت درج تبلیغات می باشند. تبلیغات در صفحاتی که مختص و کاملا مرتبط با موضوع وب سایت شماست، تاثیری شگرف و بی نظیر بر روی افزایش بازدید و مشتری برای خدمات و محصولات خواهد داشت. یکی از جنبه های فوق العاده بی نظیر تبلیغات در انجمن ها و تالارهای گفتگو، درج تبلیغات به مدت طولانی (بیش از چندین سال!) بوده و همین امر موجب افزایش روزافزون ارجاع بازدیدکنندگان و مشتریان به وب سایت شما می باشد.


معرفی وب سایت به بیش از 300 موتور جستجوگر

دلیل اصلی تبلیغات و روش های تبلیغاتی، تنها و تنها افزایش بازدید و درنتیجه افزایش مشتری و درآمد می باشد. نتایج تحقیقات بر روی روش های ورود به سایت حاکی از آن است که در حدود35درصد ارجاع ها از طریق تبلیغات محلی و مجازی، 5درصد معرفی های عامیانه و قریب به 60درصد از طریق موتورهای جستجوگر می باشد. همین نتیجه کافیست که اهمیت معرفی به موتورهای جستجوگر نمایان شود. شایان بذکر است که معرفی به موتورهای جستجوگر نیازمند دانش کافی در زمینه چگونگی انتخاب کلید واژه ها، کدنویسی متاتگ ها و نیز استفاده از ابزارهای مناسب با موتورهای دریافتی اطلاعات می باشد و اجرای آن حداقل نیازمند 48 ساعت زمان می باشد. بیان این موضوع تنها به دلیل آن است که از اجرای این روش توسط وب سایت های معرفی کننده خودداری نمایید، زیرا آنها براساس الگوریتمی ساده و از پیش تعیین شده، تمامی وب سایت ها را به یک شیوه، به موتورهای جستجوگر معرفی می نمایند و همین امر نه تنها موجب افزایش بازدید وب سایت نمی شود، بلکه در بسیاری موارد موجب شناسایی وب سایت هدف توسط موتورهای جستجوگر بعنوان یک عامل مخرب و عدم خدمات دهی به آن شده است.


معرفی و تبلیغات در لینکدونی های پربازدید

یکی از روش های تبلیغاتی موثر و زودبازده، تبلیغات لینکی در وب سایت های لینکدونی یا تبلیغاتی پربازدید می باشد. یکی از معیارهای مدنظر موتورهای جستجوگر بخصوص گوگل (Google) در بررسی های منظم اسپایدرها (Spider Researcher)، مشاهده و امتیازدهی به تعداد موجود لینک های سایت موردنظر در وب سایت های پربازدید می باشد. الکسا (Alexa) نیز برای این مورد امتیاز ویژه ای درنظر گرفته و همواره اهمیت خاصی به آن قائل بوده است. تبلیغات در وب سایت های لینکی بسیار مفید، کارآمد و زودبازده می باشد. شایان بذکر است که حفظ اتباط موضوعی در این روش تبلیغاتی بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.


سئو و بهینه سازی صفحات وب سایت

سئو و بهینه سازی صفحات وب سایت، کمک فوق العاده ای به افزایش رنکینگ الکسا و پیج رنک گوگل داشته و موجب افزایش بازدید می شود. یکی دیگر از روش های خلاقانه در افزایش بازدید استفاده بجا و صحیح از خدمات سئو و بهینه سازی صفحات وب سایت می باشد. شایان بذکر است که این روش تنها قابل استفاده برای مشتریانی که صاحب وب سایت هستند می باشد.


تبلیغات گسترده در وبلاگ ها و وب سایت های مرتبط

تبلیغات در وب سایت ها و وبلاگ های پربازدید و محور موضوعی یکسان با وب سایت مشتریان، تاثیر بی نظیری بر افزایش بازدیدکننده و درآمد خواهد داشت. بی شک هدف گذاری و قراردادن اصل ارتباط موضوعی در زمینه تبلیغات به روش آریا، مهمترین موضوع و بسیار حائز اهمیت برای تیم آریا می باشد.