درصورت فراموشی اطلاعات ورود به سایت می توانید از لینک بازیابی رمز عبور استفاده نمایید

سبد خرید خالی است

طراحی گرافیک یکی از مهمترین بخش های جامعه مجازی و حتی حقیقی را تشکیل داده است. زمانیکه وارد وب سایتی می شویم تنها قسمت ظاهری یا قالب آنرا مشاهده می کنیم و سپس از امکانات و قابلیت های آن استفاده می کنیم. در خیابان ها و مراکز خریدی و تجاری همواره شاهد بنرها و پوسترهای تبلیغاتی هستیم. همچنین تابلوهای تبلیغاتی نیز جز این دسته محسوب می شوند. دکور ورنگ پردازی داخل مراکز نیز با بهره گیری از طراحی گرافیک جذابیت و جلب توجه مشتری را خریداری می کنند. بنابراین طراحی گرافیکی از اهمیت بالایی در طراحی وب سایت و دیگر جای ها برخوردار است. در ادامه به دانش های طراحی آریا در زمینه گرافیک می پردازیم.


طراحی های تبلیغاتی (لوگو، بنر، برند)

تمامی طراحی های تیم گرافیکی آریا با بالاترین رزولوشن (Resolution) و رنگ بندی (ColorFull) انجام می شود. طراحی های بنرهای تبلیغاتی، لوگو و برند های ویژه، پوسترهای تبلیغاتی و نیز تصاویر موجود در وب سایت باید بصورت کاملا حرفه ای با رنگبندی مناسب و گیرا طراحی شود تا موجب افزایش جذابیت و گیرایی صفحات وب سایت شوند. تیم آریا ضمن استفاده از مجرب ترین تیم طراحی و پرسابقه ترین گرافیست های خلاق، تضمین بالاترین کیفیت طراحی در تصاویر و پوسترها را به مشتریان خود می دهد.


طراحی به سبک سه بعدی (3D)

طراحی سه بعدی با استفاده از جدیدترین روش بدون نیاز به ابزار خاص تخصص و حرفه اصلی تیم طراحی گرافیکی آریا می باشد. استفاده از تصاویر و طراحی های سه بعدی در وب سایت موجب افزایش زیبایی و گیرایی وب سایت می شود.


طراحی های اینفوگرافیک (InfoGraphic)

اینفوگرافیک (InfoGraphic) یا همان داده بصری روشی نوین در طراحی بهمراه اطلاع رسانی می باشد به گونه ای که شما با مشاهده یک عکس و مطالعه اندکی مطالب می توانید بسیاری اطلاعات یا راه حل رسیدن به یک مقصد را دنبال نمایید. تصاویر اینفوگرافیک ضمن زیبایی و خلاقیت، می توانند به موجب گیرایی بالا و جذابیت زیاد برای بازدید کنندگان جلب توجه نموده و موجب تاثیر در ذهن و قدرت تصمیم گیری وی گذارد. استفاده از اینفوگرافیک ها در وب سایت های فروشگاهی و درآمدزایی بسیار توصیه می شود.


ترانزیشن (Transition) های گرافیکی متحرک

ترانزیشن (Transition) یا ایستاتیتیکس (Statitics) های گرافیکی روشی نوین و خلاقانه حاصل ذهن فعال و خلاق تیم طراحی آریا می باشد که برای اولین بار در ایران طراحی و اجرا گردیده است. این روش تاثیر فوق العاده در ذهن و قدرت تصمیم گیری فرد مقابل می گذارد به گونه ای که برخی مشاهدات حاصل از تاثیر ترانزیشن های متحرک حاکی از آن است که تعدادی از بازدیدکنندگان بیش از 4 دقیقه بطور مداوم به ترانزیشن تبلیغاتی یا اطلاعاتی خیره شده و ۀنرا مشاهده نموده اند. این روش به گونه ایست که اطلاعات یا مطالبی روی زمینه ای متحرک قرار گرفته و فضایی بسیار گیرا را برای بازدید کنندگان ایجاد می نماید. جهت مشاهده نمونه طراحی شده به صفحه اول آریــا مراجعه نمایید.