درصورت فراموشی اطلاعات ورود به سایت می توانید از لینک بازیابی رمز عبور استفاده نمایید

سبد خرید خالی است

همانطور که میدانیم، شیوه های اطلاع رسانی و معرفی محصولات و خدمات به مشتریان بصورت نوشتاری، گرافیکی، ویدیویی و نیز تبلیغات شنوایی صورت میگیرد. دربین تبلیغات های اینترنتی شیوه های نوشتاری، گرافیکی و ویدیویی مرسوم تر بوده و بدلیل حجم کم (بارگزاری سریع) و نیز انعطاف تبلیغات روش گرافیکی از محبوبیت و عمومیت بیشتری نسبت به دیگر شیوه ها برخوردار است. اما یکی از مشکلات عمده در این شیوه عدم امکان توجیه و معرفی محصول و خدمات در یک بسته تصویری می باشد لذا برخی تبلیغ کنندگان از متون طولانی و برخی دیگر از اسلاید یا متحرک سازی تصاویر (فایل های گیف) استفاده می کردند. برخی نیز به شیوه تبلیغات بصری به طریق فلش (Flash) روی آورده ولی هریک بدلایلی منطقی، غیرقابل اجرا و نامناسب بودند.

اکنون پس از بررسی های دقیق در این زمینه، متخصصین شیوه ای نوین و ترکیبی از متون، تصاویر و از همه مهمتر خلاقیت با نام داده های بصری (اینفوگرافیک : infographic) شکل گرفت و بر روی وب سایت های اینترنتی نمایان شد. این شیوه کاملا حرفه ای با استفاده از نمادها، متون، تصاویر و نیز استفاده از خلاقیت، مشتریان را به سمت مشاهده ادامه تبلیغ یا اعلان مشتاق نموده و موجب افزایش سطح مشاهده تبلیغات و اعلان ها توسط مشتریان و بازدیدکنندگان شده است.

اکنون آریا98 بمنظور آشنایی هرچه بیشتر کاربران اینترنتی با این پدیده نوظهور و استفاده هرچه بهتر از آن در طراحی های خود، پکیج آموزشی زیر را با عنوان آموزش صفر تا صد اینفوگرافیک که توسط متخصصین و مهندسین ارشد این زمینه تهیه و تنظیم شده است در قالب یک پکیج و دوره آموزشی برای شما عزیزان گردآوری نموده است. شایان بذکر است پکیج آموزش صفر تا صد اینفوگرافیک تمامی مبانی اولیه، توضیحات اینفوگرافیک، آموزش کامل ساخت و تهیه، شیوه های بازاریابی و نیز تاثیرات آن بر مشتریان را شامل می شود.

این مجموعه در قالب یک پکیج آموزش تصویری (فیلم) با زبان کاملا فارسی توسط مدرسین برتر طراحی گرافیک تهیه و تنظیم گردیده است.