درصورت فراموشی اطلاعات ورود به سایت می توانید از لینک بازیابی رمز عبور استفاده نمایید

سبد خرید خالی است

سئو (Search Engine Optimization) و بهینه سازی صفحات وب (Web Pages Optimization) در لغت به معنای آماده، بهینه سازی و اصلاح محتویات وب سایت برای خوانایی بهتر در موتورهای جستجوگر می باشد. سئو و بهینه سازی در مجموع متشکل از بسیار فنون و اصلاحات می باشد که بعنوان مثال می توان به بهینه سازی لینک ها، کلمات کلیدی، استفاده درست و بجا از Header و پاراگراف ها، تغییر در ساختار کدنویسی وب سایت اشاره نمود. مجموعه تغییرات و اصلاحات که به لغت واحد سئو معروف شده اند منجر به افزایش ایندکس وب سایت در موتور های جستجوگر و نیز افزایش بازدید از وب سایت می شود. این امر علاوه بر فعالیت و زمان گذاری بسیار در ابتدای پروژه، نیازمند نگهداری و بروزرسانی می باشد. به همین جهت هموارهتوصیه میشود افرادی که قصد افزایش بازدید وب سایت خود را دارند می بایست یا بطور منظم نسبت به مطلب گذاری و بروزرسانی سایت اقدام نمایند و یا با استفاده از پلن های پشتیبانی گسترده آریا این امر را به متخصصن آریا محول نمایند. در ادامه به بررسی عملکرد و نیز نتایج حاصل از سئو و بهینه سازی صفحات وب سایت می پردازیم.


نحوه مشاوره و سفارش سئو و بهینه سازی وب سایت

جهت مشاوره یا سفارش سئو و بهینه سازی صفحات وب سایت می توانید با مراجعه به منوی ارتباط و سپس صفحه تماس با ما، ضمن برقراری ارتباط با متخصصین آریا و دریافت مشاوره و اطلاعات مرتبط با نحوه اجرای پروژه، نسبت به عقد قرارداد سئو و بهینه سازی صفحات وب سایت اقدام فرمایید.


کلمات کلیدی و متاتگ ها

وجود کلمات کلیدی و متاتگ ها بعنوان معرفی اجمالی مطالب در وب سایت از اهمیت فوق العاده ویژه ای برخوردار است. استفاده از کلماتی کلیدی و خاص نظیر طراحی سایت کارخانه، تولیدی نوشابه رژیمی، پوشاک برند کایجو و ... که موجب معرفی سریع و کوتاه مطالب و محصولات می شوند، می تواند موجب افزایش رنکینگ وب سایت و نیز افزایش آمار بازدید شود. شایان بذکر است که استفاده از کلمات کلیدی مستلزم دانش کافی در زمینه طراحی وب سایت و نیز استفاده کاربردی و حداقل کلمات مصرف شده می باشد.


مهندسی فوق العاده بهمراه حوصله و شکیبایی

تیم طراحی و خدماتی آریا ضمن تجربه و سابقه نزدیک به یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و راه اندازی وب سایت، و نیز همکاری با متخصصین این عرصه و بهره گیری از خلاقیت ها و توانایی های تیم می تواند این تضمین را دهد که ضمن صبر و شکیبایی و جلوگیری از تعجیل در اجرای پروژه سئو و بهینه سازی، مهندسی فوق العاده قوی متخصصین تیم را به مشتریان گرامی خود وعده داده و تمرکز و دقت کافی را در اجرای پروژه های خود مبذول بدارد. شایان بذکر است که تاکنون (اردیبهشت 95) تعداد پروژه های سئو و بهینه سازی وب سایت که منجر به نتیجه صد در صدی در امر سئو را دربر داشته اند از مرز 35 پروژه فعال گذشته است.


؟؟؟چــــــــــــرا آریــــــــــــا98؟؟؟

تیم آریا98 با اتکا به پشتوانه متخصصین قدرتمند و باتجربه خود در امور طراحی و خدمات وب سایت، و نیز ضمن عقد قرارداد در تمامی پروژه ها متشکل از مفادی نظیر تعیین زمان آغاز و اتمام پروژه، تضمین عودت وجه درصورت نارضایتی (شرایط خاص و کاملا شفاف) و نیز سابقه ای درخشان در زمینه طراحی و خدمات وب سایت، قطعا بهترین و مطمئن ترین گزینه جهت انتخاب مجری پروژه های خدماتی نظیر سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد. همچنین شایان بذکر است که تیم آریا در پروژه های بزرگ و وسیع ضمن استفاده از متخصصین خود، همواره بدنبال همکاری و مشارکت های همکاران و تیم های خدماتی بوده و در راستای افزایش کیفیت و قدرت پروژه های خود با بهترین شرکت های خدماتی به میز مشاوره نشسته و از تجارب و دانش ایشان نهایت بهره گیری را برده است.